+38 (098) 383-2-383; +38 (044) 383-2-383; info@stl-grupp.com

NIDEC MOTORS & ACTUATORS

logo-nidec
Компанія була заснована в 1973 році. У 1979 році вона стала першою в світі компанією, яка поставила шпиндельні мотори в практичне використання в жорстких дисках 8-дюймового діаметра. Відкривши завод великої продуктивності в Мінеяме, Кіото, Nidec заклали основу для зростання в майбутньому. На початку 80-х, коли використання текстових процесорів і персональних комп'ютерів ставало все більш популярним по всій Японії, Nidec відзначили хороші перспективи в промисловості для використання моторів шпинделя в ПК на основі жорстких дисків, і посилили своє виробництво.

Під час 90-х років, темпи мініатюризація HDD-двигунів прискорилися так, як тенденція до скорочення розміру комп'ютера набрала обертів. Nidec неухильно накопичували технічні знання через активну діяльність в області розвитку досліджень, спрямованих на отримання більш точної високотехнологічної продукції.

Nidec відзначили своє 30-річчя в 2003 році і оновили будівлю штаб-квартири. Знову це була найвища будівля в Кіото, де знаходилися головний офіс і центральна технічна лабораторія, що працюють в тісній координації. Sankyo Seiki Mfg., Ltd приєдналася до групи компанії Nidec. Компанія Nidec направляється до своєї мети - продажі в розмірі 1 трильйона ієн і 100 000 співробітників, і навіть більше.

Три принципу операцій в компанії Nidec

1. Компанія повинна працювати в повному визнання того, що підприємство існує для суспільства в цілому. Таким чином, компанія Nidec ніколи не буде власністю, регульованою або експлуатованої однієї конкретної сім'єю. Компанія завжди буде проти підприємства сімейного партнерства. Нікому не може бути дозволено використовувати Nidec для своїх особистих амбіцій і інтересів.

2. Компанія Nidec повинна бути незалежною для самостійного проведення досліджень і розробок і займатися виробництвом, а також збутом, не покладаючись на інші компанії.

3. Компанія Nidec повинна прагнути виробляти такі товари, якість яких буде визнано клієнтами в усьому світі і перебувати в доброзичливій конкуренції зі світовими підприємствами. Іншими словами, компанія ніколи не буде задовольнятися тільки внутрішнім ринком, а свідомо бути "міжнародним підприємством". Таким чином, щоденні зусилля компанії повинні бути розширені в цьому напрямку.

Продукція компанії NIDEC

  •   Шпиндельні двигуни і складальні стрижні для жорстких дисків
  •   Малі безщіткові двигуни постійного струму
  •   Малі безщіткові двигуни постійного струму (стандартний тип)
  •   Безщіткові двигуни постійного струму середнього розміру
  •   Електродвигуни вентиляторів
Детальна інформація на сайті: www.nidec.com.ua

Друк E-mail