1982 - 2019

  Lika Electronic

  

Энкодер - предназначен для преобразования угла поворота вращающегося объекта (вала) в цифровые или аналоговые сигналы, позволяющие определить угол его поворота

Инкрементальнi энкодери

Інкрементальні енкодери служать для визначення положення вала, швидкості, кутової швидкості. Дозвіл визначається кількістю штрихів або імпульсів на один оборот, які енкодер передає в систему управління за кожен оборот. Поточне положення може бути визначено системою управління шляхом підрахунку цих імпульсів. При включенні машини може знадобитися визначити по базовим координатами

Сплошной вал

IP58-IP58S

Полый вал

C58A • C58R

Энкодер для лифтовых двигателей

C82
 • Сплошной вал

  IP58-IP58S
 • Полый вал

  C58A • C58R
 • Энкодер для лифтовых двигателей

  C82

Абсолютнi энкодери

Абсолютні енкодери повідомляють інформацію про становище, вугіллі та числі оборотів в специфічних кутових кроках. Кожному кутовому кроці (положенню) присвоюється свій унікальний цифровий код. Кількість унікальних цифрових кодів на один оборот визначає роздільну здатність енкодера в межах обороту. Оскільки кожен код унікальний, а отже і становище, то при включенні живлення не потрібно настройка з базових координатах. Енкодери в однооборотний виконанні вимірюють абсолютне положення в межах одного обороту. Енкодери в багатооборотна виконанні на додаток до положення всередині 1 обороту визначає ще й кількість скоєних оборотів.

Art print

by Louise Stroop

Wooden table

by Akemi Hino

Rope chair

by Akemi Hino

Продукцiя i застосування

БЕСПОДШІПНІКОВИЕ енкодери

ROTAMAG
Абсолютна безконтактне виявлення. Порожній вал до 25 мм. Вихід BiSS-C / SSI + інкрементна доріжка 1Vpp

ПОВОРОТНІ Приводи

Блоки позиционирования

Прискорте ваші операції по переналадке! Поворотні приводи від LIKA Electronic дозволяють легко налаштувати розташування та допоміжні осі автоматично. Таким чином, ви зменшуєте час простою, забезпечуєте повторюваність, уникаєте помилок.

Інкрементальний МАГНІТНІ ДАТЧИКИ

SME53

Датчик високої роздільної здатності для вимірювання лінійного положення Зазор до 2 мм. Кабель датчика Lika Hi-flex. Світлодіодний індикатор стану для очищення помилок. Додаткова відмітка LKM1309 / 5, для установки уздовж магнітної стрічки. Додаткові чистячі стрічки склоочисників.

Пристрій цифрової індикації

MST

Для крокових двигунів. Металеві пружинні муфти. Висока жорсткість на кручення і відповідь Виготовлені з алюмінієвого сплаву. Ідентичні CW і CCW обертальні характеристики

Пакувальна і харчова промисловості

Інкрементальні і абсолютні енкодери, виконані відповідно до санітарно-гігієнічних вимог, знаходять своє застосування в пакувальній і харчової промисловості.

Сплошной вал

IP58-IP58S

Полый вал

C58A • C58R

Энкодер для лифтовых двигателей

C82
 • Сплошной вал

  IP58-IP58S
 • Полый вал

  C58A • C58R
 • Энкодер для лифтовых двигателей

  C82

Металообробка, верстати і електромотори

У металообробній промисловості енкодери знаходять застосування на електричних, гідравлічних і пневматичних пресах, вантажопідіймальному обладнанні. Датчики виконуються таким чином, щоб витримувати сильні вібрації і механічні удари, захищеність від води і пилу.

На напівавтоматичних і автоматичних верстатах використовуються абсолютні і інкрементальні енкодери, що вимірюють абсолютне положення, швидкість обертання шпинделя, просування робочих осей.

Для застосування в електромоторах пропонується використовувати два типи енкодерів: TS58HS і TSW80P. Дані датчики були розроблені спеціально для застосування в електродвигунах.

ПАРАМЕТРИ ПРИ ВИБОРІ ЕНКОДЕРІВ

Число імпульсів на оборот (число біт у абсолютних енкодерів). Від даного показника залежить точність системи - чим більше імпульсів тим вище точність.

Вал, отвір під вал (і їх діаметр). Від цього залежить яким чином на енкодер передаватиметься обертання, або об'єкт буде приєднуватися до отвору енкодера, або на вал енкодера буде передаватися обертання за допомогою, наприклад, зубчастої передачі або ременя.

Тип вихідного сигналу енкодера (HTL, TTL, RS422, двійковий код, код Грея, і ін.). Даний параметр впливає на зняття сигналу енкодера і подальшу його передачу.

Напруга живлення. Від цього показника залежить робота системи і точність зняття сигналу.

Довжина кабелю або тип роз'єму впливають на можливості установки робочої системи. Інші вимоги за кріпленням (необхідність муфти, монтажного фланця, кріпильної штанги і ін.).

Даний параметр впливає на стійкість установки і тим самим на точність системи. Важлива також ступінь захисту енкодера від проникнення пилу і вологи.

Каталог на сайте

www.lika-electronic.com.ua

Авторські права 2019 © СТЛ-ГРУПП - Засоби автоматизації та регулювання, клапани, приводи, запірна арматура. Усі права захищені.
Засоби автоматизації і регулювання, клапани, приводи, запірна арматура

изготовление рукавных фильтров