+38 (098) 383-2-383; +38 (044) 383-2-383; info@stl-grupp.com

Фармацевтика

  • Біотехнології
  • Клінічна діагностика
  • Медичне обладнання
  • Фармацевтика

Фармацевтичній промисловості пред'являються високі вимоги до безпеки і потребують обладнання з поверхнею, яка легко чиститься. У фармацевтичній промисловості потрібні прилади з нержавіючої сталі з полірованої поверхнею.

Медико-біологічні дослідження стрімко розвиваються. Навіть такий передовий сьогодні метод досліджень, як молекулярна діагностика завтра стане повсякденним. Ось чому Вам просто необхідний партнер, що йде в ногу з часом, партнер досвідчений і компетентний. Біочіпи і аналіз ДНК - дві технології, за допомогою яких сьогодні ми покращуємо ранню діагностику. Вони захищають нас від пандемий і допомагають знайти процедурні способи боротьби з раніше невиліковними хворобами. Сучасні високошвидкісні системи обробки інформації дозволяють не тільки відслідковувати послідовність ланцюжків ДНК, але і є основою для більш швидкого і ефективного аналізу активних речовин. Ми допоможемо Вам в оптимізації Ваших лабораторних процесів - адже ми володіємо необхідними спеціальними знаннями їх особливостей: надточне дозування, надшвидкий час реакції, мінімально необхідні обсяги для розміщення датчиків, хімічно інертні матеріали (необхідні для сталості результатів досліджень), а так само оптимальне розміщення компонентів обладнання і монтажних плат.

Виділяєте Ви активні речовини для лікарських препаратів - ми допоможемо Вам: наші запатентовані модульні системи та окремі компоненти,які легко вбудовуються в готову виробничу лінію цих систем допоможуть заощадити виробничі площі і не турбуватися про неконтрольовані ділянки процесу і можливості забруднення Вашого продукту. Ще один плюс - менша кількість зварних швів. А це - менші витрати на перевірку з'єднань. І не в останню чергу позитивний ефект в тому, що скорочується час процесу і збільшується пропускна здатність виробничої лінії. Чому це можливо? Просто наші унікальні датчики, контролери, п образование роцесори і клапани не тільки компактні, але і «розумні». Але одночасно з цим наші датчики тиску, витрати, рівня, показника pH, провідності і температури прості в експлуатації. Усередині однієї платформи вони комутуються через AS - інтерфейс, а між платформами - через застосовувану Вами шину.

Біотехнології та фармацевтика вимагають застосування ультрачистих технологічних процесів. 125 років роботи з системами для санітарних застосувань переконують нас в тому, що створення гігієнічної конструкції дозволяє звести до мінімуму небезпеку розмноження бактерій і усунути такі фактори ризику, як утворення повітряних кишень, тупиків і зон застою.

Багатий досвід має компанія Альфа Лаваль (Alfa Laval) у фармацевтичній та біотехнологічній галузях, дозволяють їй відповідати найсуворішим вимогам, що пред'являються, як контролюючими організаціями, так і компаніями-виробниками. Цілісність продукту, тобто здатність зберігати його характеристики абсолютно однаковими в кожній новій виробленій партії продукту, є життєво важливою вимогою для підприємств фармацевтичної та біотехнологічної галузі. Устаткування Альфа Лаваль (Alfa Laval) працює строго відповідно до технічних вимог, забезпечуючи високу якість продукції, знижуючи ризик трудомісткої і дорогої повторної валідації.

Для підтримки високого рівня виробництва особливу роль відіграє контроль якості процесів очищення CIP / SIP. Контроль показника pH, електропровідності і тиску повинен бути гарантований. На щастя, Ви можете повністю покластися як на окремі елементи контролю Bürkert, так і на весь комплекс нашого обладнання в цілому. Спеціально розроблені клапани Bürkert забезпечують абсолютну надійность при перемиканні системи з води на пар і з хімреагентів на миючі речовини. Його конструктивні елементи зносостійкі до кислот і лугів, можуть працювати при великому тиску.

Відцентрові сепаратори Альфа Лаваль (Alfa Laval) відіграють ключову роль в процесі збору клітин, освітленні живильного середовища і сепарації клітинних відходів. Наші системи мембранної фільтрації, що відокремлюють менш щільні частинки, ідеально підходять для освітлення антибіотиків, амінокислот і органічних кислот, а також для концентрації декстранов. Наші пластинчасті теплообмінники використовуються для охолодження і нагрівання рідин, конденсації і стерилізації середовища, а кожухотрубні теплообмінники застосовуються в таких галузях, як обробка води для ін'єкцій (WFI). Наші насоси, клапани та інше потокопровідне обладнання сертифіковане на гігієнічність, точність і безпеку застосування. Наше передове обладнання для мийки резервуарів усуває перехресне забруднення продуктів. Наш анодний електричний реактор безперервної дії володіє такими істотними перевагами, як економічність, експлуатаційна надійність і екологічність.

Друк E-mail