Датчики Aeco

Більше ніж сенсори

Розробка і виробництво датчиків для інноваційних рішень в області промислової автоматизації


AECO

Це не просто датчики

Це виробництво широкого спектру електронного обладнання для автоматизації, наприклад, підсилювачі для звичайних або програмованих за часом датчиків, різні типи елементів управління обертанням і стаціонарний вал, послідовні таймери для очищення рукавних фільтрів в системах видалення пилу, портативні проксітатори для перевірка роботи датчиків постійного струму NPN або PNP, а також електронних пристроїв CUSTOM за бажанням замовника, завжди в області датчиків автоматизації.

  • Прокси тестер

  • Последовательные таймеры

  • Рефлекторы

ПРИСТРОЇ БЕЗПЕКИ

Магнітні датчики безпеки

У магнітних датчиках безпеки СМС з відносними магнітної приводів, кодованих AMS є пристрої безпеки, щоб контролювати стан ковзання або змінних компоненти ковпачків в промислових цілях. Вони використовуються для зупинки і відключення небезпечних систем, якщо рухливі захисні пристрої відкриті або відсутні і якщо додатки на машинах вимагають високих стандартів безпеки.

ДАТЧИКИ ПОЗИЦІЇ

ФОТОЕЛЕКТРИЧНІ ДАТЧИКИ

РІВНІ ПЕРЕВІРКИ

Ємнісний контроль рівня

ATEX-IECEX ПРОДУКТИ

Індуктивні і ємнісні підсилювачі

ПІДСИЛЮВАЧІ ДАТЧИКІВ

Елементи управління обертанням

ІНДУКТИВНІ ДАТЧИКИ

Cерії SI, SIA - в циліндричному і прямокутному корпусі, з захистом від короткого замикання та ін.

ДАТЧИКИ РІВНЯ

Серії SC-SCD ємкісні, серії CL - оцінка електропровідності, серії RL-A обертальні і серії SM-85 мембранні

ЄМНІСНІ ДАТЧИКИ AECO СЕРІЇ SC

Високотемпературні датчики

МАГНІТНІ ДАТЧИКИ

Серія магнітних датчиків SMS36 і SMS88,, закодовані запобіжні пристрої.

БЛОКИ ЖИВЛЕННЯ ТА ПІДСИЛЮВАЧІ

Індуктивні, ємнісні, фотоелементи, перетворює вихідний сигнал в 5A при напрузі 240В від реле в пристрої.

ПРОКСІ ТЕСТЕР

Перевірка правильності роботи будь-якого датчика

ФОТОЕЛЕКТРИЧНІ ДАТЧИКИ

Фотоелектричні датчики світлового випромінювання принцип електронних перетворювачів

УЛЬТРАЗВУКОВІ ДАТЧИКИ

Ультразвукові датчики для виявлення об'єктів в чітко визначених областях або для вимірювання відстані наприклад, рівня рідини в резервуарі.

РОТАЦІЙНІ ДАТЧИКИ

Використовуються для контролю рівня в судинах містять продукт у вигляді порошку або гранул в потенційно вибухонебезпечному середовищі

ПРОМИСЛОВІ ДАТЧИКИ


ВИРОБНИЦТВО

Компанія AECO була заснована в 1978 році в Італії. Компанія представлена по всій території Італії і в більш ніж 50 країнах по всьому світу. Ефективна внутрішня служба підтримки клієнтів до і після продажу гарантує допомогу з різних технічних питань і задовольняє навіть найвибагливіших клієнтів.

КВАЛІФІКАЦІЯ

Вивчення і дослідження є основоположними для підтримки продукції відповідно до сучасних вимог стандартів якості. AECO інвестує в дослідження і висококваліфікований персонал, щоб запропонувати технічно передові продукти, широкий спектр датчиків і нові проекти, є сильною стороною компанії.

Контроль

Всі продукти AECO виготовлені на заводі в місті Інзагі (Inzago), Італія. Продукція підлягає суворому контролю якості на різних стадіях виробництва. Лінія збірки оснащена актуальним приладдям, призначеними для оптимізації і поліпшення якості датчиків AECO

ПРОДУКЦІЯ

Завдяки великій кількості сировини і напівфабрикатів на складах AECO готових до випуску компанія AECO Sensors може гарантувати короткі терміни виготовлення як стандартного, так і великої кількості продукції.

Каталог продукции на сайте: 
www.aecosensors.in.ua

Авторські права 2019 © СТЛ-ГРУПП - Засоби автоматизації та регулювання, клапани, приводи, запірна арматура. Усі права захищені.
Засоби автоматизації і регулювання, клапани, приводи, запірна арматура