+38 (098) 383-2-383; +38 (044) 383-2-383; info@stl-grupp.com

Харчова промисловість

Чвертьоборотний привід

Клапани широко використовуються для контролю повітря, рідких і газоподібних середовищ в технологічних процесах. Пневматичні вентильні приводи зазвичай використовуються для механічного регулювання положення. Положення клапана має контролюватися за допомогою електроніки. Вона дозволяє встановити зворотний зв'язок з контролером, коли буде досягнуто певне положення (напр. "відкритий" або "закритий"), а також забезпечить контроль стану клапанів. Прилади серії IND складаються з індуктивних датчиків для виявлення відкритого / закритого положення приводу за допомогою шайб. Контроль соленоїдного клапана для пневматичного чверть оборотного приводу здійснюється за допомогою цифрових виходів. AS-i підключення забезпечує пряме з'єднання з жовтим плоским кабелем через роз'єм M12 зі зміщенням ізоляції. Світлодіоди служать для відображення стану перемикання входів і виходів. Завдяки використанню високоточних технологій стало можливим об'єднання AS-i технології польової шини і датчиків з комутаційними виходами в одному компактному корпусі.

Пастеризація

У харчовій промисловості, особливо, в галузях, де проходять процеси пастеризації і бродіння, точне вимірювання температури просто необхідно. Датчики температури, які використовуються в харчовій промисловості, повинні на регулярній основі проходити перевірку, яка зазвичай займає багато часу і є дорогою процедурою.
Для зменшення витрат і підвищення надійності процесу тепер в таких технологічних процесах можна застосовувати датчик температури TAD і TAP. Датчик з резервуванням має два чутливих елемента, які контролюють один одного під час експлуатації. Тому можливий дрейф виявляється вчасно. У разі виходу з ладу одного з елементів, процес вимірювання не зупиняється, а здійснюється другим вимірювальним елементом (т. зв. функція підтримки).

Розподільник потоку

Індуктивні датчики призначені для виявлення положення поворотного коліна на розподільчій панелі.
Індуктивні датчики efector типу IGT, IF, IG, II з IP 69K в корпусах M8, M12, M18, M30, а також в гладкому корпусі. Довжина корпусу датчика дорівнює 90 мм (довжина різьблення 70 мм), в той час як довжина стандартних датчиків з різьбленням становить всього лише 50 мм і є недостатньою. Серія датчиків IGT241 спеціально розроблена для цієї сфери застосування. Цей датчик ідеально підходить для роботи в галузях промисловості, де регулярно здійснюються роботи по очищенню і дезінфекції.

ПЕТ-пляшки

Раніше для виявлення об'єктів з поліетилентерефталату (ПЕТ) необхідно було проводити складні настройки датчиків. Тепер наша нова система, що складається з відбивного світлового затвора з поляризаційним фільтром і призматичним відбивачем E20722, ідеально підходить для виявлення ПЕТ-матеріалів і скла. Завдяки високій частоті перемикання, що складає більш ніж 1500 Гц, стало можливим застосування системи в галузях з високою швидкістю технологічних процесів. Висока частота перемикання відповідає всьому температурному діапазону. Використання червоного світла спрощує орієнтацію під час установки.

Кегові системи

Кегові системи використовується для очищення кегов. Вони відносяться до так званих вторинних систем, оскільки не мають контакту з їжею. Під час проведення робіт з очищення необхідний безперервний контроль тиску.
Датчики тиску серії PE від IFM ELECTRONIC були розроблені спеціально для такого застосування. Вони стійкі до впливу агресивних хімічних речовин. Керамічний вимірювальний осередок в поєднанні з ущільнювачем EPDM забезпечують високу хімічну стійкість до агресивних середовищ. Завдяки цьому можлива довготривала стабільність при експлуатації і стійкість до перевантажень. Завдяки вакуумній стійкості і високої точності перемикання (0.5%) двох незалежних точок установки / скидання при мінімальному гістерезисі (0.5%), ці датчики серії PE абсолютно виправдовують свою вартість в технологічних процесах.

Гомогенізатори

Гомогенізація - важливий процес в молокопереробній і жирообробній промисловостях. Для цілеспрямованих і відтворюваних технологічних процесів необхідно безперервно контролювати і регулювати тиск в насосах.
Аналоговий вихід датчика тиску PY9000 під'єднується до поршневого насосу, і користувач може визначати коридор тиску для підстроювання установки до розміру випускного отвору.

Сепаратори

Кожен пристрій, що обертається, володіє власними характеристиками вібрацій. Зміни, викликані, наприклад, дисбалансом або ушкодженнями підшипників, завжди мають характерну динамічну картину. Такі критичні вузли установок, як сепаратори, можуть контролюватися за допомогою аналізу вібрацій для раннього розпізнавання пошкодження, що дозволить уникнути дорогого повної відмови обладнання.
Датчики вібрації VKV021, VKV022, компактна система діагностики EFECTOR OCTAVIS оцінює характеристики вібрації за допомогою частотного аналізу. Постійний контроль підшипників пропонує надійне і вигідне рішення в порівнянні з іншими можливими методами. Стан обладнання можна подивитися на датчику.

Рівень заповнення

Технологічні операції, пов'язані зі зберіганням, заповненням і спорожненням резервуарів з метою забезпечення безпеки повинні перебувати під постійним контролем.
Датчики тиску серії PI, PM або PH забезпечують постійний контроль над тиском в системі і надійно вимірюють рівень рідини в будь-якому робочому резервуарі. Датчики тиску оснащені керамічним вимірювальним осередком (чистотою 99.9%) і мають спеціальну демпферну систему, яка забезпечує оптимальне навантаження на мембрану. Крім того, датчики комплектуються О - кільцем, працюють повністю без механічного зносу і надійні в роботі.

Контроль наявності кришки

Оптичні датчики все частіше застосовуються в харчовій промисловості.
Датчики серії OG WETLINE спеціально розроблені для контролю технологічних задач на заводах з виробництва сирів, пивоварних заводах, м'ясокомбінатах та інших підприємствах харчової промисловості. Нова серія датчиків стала результатом інноваційної діяльності та ноу-хау технологій IFM ELECTRONIC. OG WETLINE мають сталевий корпус, пластикову лінзу і спеціальний ущільнювач, що підходить для застосування у вологих середовищах харчової промисловості, де для очищення використовуються агресивні миючі засоби. Датчики OG WETLINE пропонуються в декількох виконаннях: з придушенням заднього фону і незмінною відстанню спрацьовування рівній 100 м, 200 м або 300 мм.

Друк E-mail