Запобіжний клапан

safety valveЗапобіжний клапан - трубопровідна арматура, призначена для захисту від механічного руйнування обладнання і трубопроводів надлишковим тиском, шляхом автоматичного випуску надлишку рідкого, паро- і газоподібного середовища з систем і судин з тиском понад установлений. Клапан також повинен забезпечувати припинення скидання середовища при відновленні робочого тиску. Запобіжний клапан є арматурою прямої дії, що працює безпосередньо від робочого середовища, поряд з більшістю конструкцій захисної арматури і регуляторами тиску прямої дії.

Детальніше

Що таке енкодер?

encoders

Контролер (датчик) положення обертового об'єкта або по-іншому енкодер - це електромеханічний пристрій, за допомогою якого можна визначити положення обертається осі (вала).

У цьому пристрої механічний рух перетворюється в електричні сигнали, що визначають положення об'єкта, дають інформацію про кут повороту вала, його положення і напрямок обертання. За допомогою енкодера також можна виміряти довжину і відстань або встановити переміщення інструменту.

Енкодери мають широку сферу застосування в друкованій промисловості, металообробці, ліфтової техніки, автоматах для фасування, пакування і розливу, в випробувальних стендах, а також в роботах і інших машинах, які потребують точної реєстрації показників руху частин. Вони практично повністю замінили широко поширені раніше сельсини.

Детальніше

Що таке умовний прохід DN і умовний тиск PN?

Основною характеристикою трубопроводу є діаметр і товщина стінки труб, з яких він виготовлений. Кожна труба має два діаметра: внутрішній Dвн і зовнішній Dн. Між внутрішніми і зовнішніми діаметрами труб є наступна залежність:

Детальніше

Матеріали ущільнень

  1. NBR (нітрильний каучук)
  2. PU (ECOPUR, поліуретан)
  3. VMQ / MVQ (силіконовий каучук)
  4. FPM / VITON (Фторкаучук)
  5. EPDM (СКЕП)
  6. PTFE (Політетрафторетилен, тефлон або фтороплaст-Ф4)

NBR (нітрильний каучук)

NBR (нітрильний каучук) - найбільш часто використовуваний матеріал при виробництві ущільнень.

Детальніше

Конструкція і принцип дії електромагнітного клапана

Конструкція електромагнітного (соленоїдного) клапана

Устройство электромагнитного (соленоидного) клапанаКонструкція електромагнітного (соленоїдного) клапана складається з наступних основних деталей: корпусу, кришки, мембрани (поршня), пружини, плунжера, штока і електричної котушки (соленоїда). Корпуси і кришки клапанів відливають з латуні, нержавіючої сталі, чавуну або полімерів: поліпропілену, еколона, нейлону і ін. Клапани розраховані для використання при різних робочих середовищах, тисках і температурах. Для плунжерів і штоків застосовують спеціальні магнітні матеріали. Електрокотушкі (соленоїди) для клапанів виготовляють в пило-захищеному або герметичному корпусі. Обмотка котушок виконана високоякісним емаль дротом з електротехнічної міді. Приєднання до трубопроводу різьбове або фланцеве. Для підключення до електричної мережі використовується штекер. Управління здійснюється подачею напруги (або імпульсу) на котушку.

Детальніше

Авторські права 2024 © СТЛ-ГРУПП - Засоби автоматизації та регулювання, клапани, приводи, запірна арматура. Усі права захищені.
Засоби автоматизації і регулювання, клапани, приводи, запірна арматура