+38 (098) 383-2-383; +38 (044) 383-2-383; info@stl-grupp.com

Проектування

Комплексна розробка і впровадження систем автоматизації

Компанія «СТЛ-ГРУПП» займається розробкою, впровадженням і супроводом технічних проектів по автоматизації виробничих процесів. Інженерні принципи нашого підприємства ґрунтуються на системній інтеграції передових технічних рішень в області автоматизації виробництва.

Відповідно до вимог замовника ми надаємо повний спектр послуг з постановки задачі, структурованого опису в технічному завданні, розробці повного комплекту конструкторської документації відповідно до вимог ГОСТ, ДСТУ, DIN як до чинних технічних рішень, так і до оформлення кінцевого комплекту документів. Зокрема, перелік (комплектність/склад/зміст) документів, що розробляються при проектуванні системи АСУТП в цілому або її частини, відповідає ДСТУ Б.А.2.4-3: 2009 РД-50-34.698-90 і іншим чинним стандартам і нормам України.

Застосовуючи сучасну елементну базу провідних світових виробників таких фірм, як SIEMENS, LOVATO, AECO Sensors, LIKA Electronic, E+E Elektronik та ін., наші фахівці дозволять виготовити, змонтувати на об'єкті, провести пусконалагоджувальні роботи систем АСУТП і вдихнути в них життя, розробивши повний спектр програмного забезпечення як для об'єктів польового рівня, так і для систем людино-машинного інтерфейсу. Володіння основними типами баз даних, маючи досвід в розробці систем другого рівня, можливо провести ув'язку розрізнених систем замовника в єдину структуровану систему управління підприємством. Маючи великий досвід в обслуговуванні систем автоматики, ми готові виробляти супровід і модернізацію не тільки розроблених нами систем, але і взяти на себе відповідальність за забезпечення працездатності будь-якого обладнання замовника.

АСУТП, розроблені компанією «СТЛ-ГРУПП», дозволять замовнику:

  • знизити енерговитрати;

  • зменшити експлуатаційні витрати;

  • звести до мінімуму вплив людського фактора;

  • підвищити ефективність виробництва;

  • збільшити продуктивність;

  • поліпшити якість продукції.

КИЇВ ВУЛ. ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, 21, ОФІС 314

+38 098 383-2-383 (VIBER)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Авторські права 2019 © СТЛ-ГРУПП - Засоби автоматизації та регулювання, клапани, приводи, запірна арматура. Усі права захищені.
Засоби автоматизації і регулювання, клапани, приводи, запірна арматура