+38 (098) 383-2-383; +38 (044) 383-2-383; info@stl-grupp.com

Проектування

Комплексна розробка і впровадження систем автоматизації

Компанія «СТЛ-ГРУПП» займається розробкою, впровадженням і супроводом технічних проєктів по автоматизації виробничих процесів. Інженерні принципи нашого підприємства ґрунтуються на системній інтеграції передових технічних рішень в області автоматизації виробництва.

Відповідно до вимог замовника ми надаємо повний спектр послуг з постановки задачі, структурованого опису в технічному завданні, розробці повного комплекту конструкторської документації відповідно до вимог ГОСТ, ДСТУ, DIN як до чинних технічних рішень, так і до оформлення кінцевого комплекту документів. Зокрема, перелік (комплектність/склад/зміст) документів, що розробляються при проєктуванні системи АСУТП в цілому або її частини, відповідає ДСТУ Б.А.2.4-3: 2009 РД-50-34.698-90 і іншим чинним стандартам і нормам України.

Застосовуючи сучасну елементну базу провідних світових виробників таких фірм, як SIEMENS, LOVATO, AECO Sensors, LIKA Electronic, E+E Elektronik та ін., наші фахівці дозволять виготовити, змонтувати на об'єкті, провести пусконалагоджувальні роботи систем АСУТП і вдихнути в них життя, розробивши повний спектр програмного забезпечення як для об'єктів польового рівня, так і для систем людино-машинного інтерфейсу. Володіння основними типами баз даних, маючи досвід в розробці систем другого рівня, можливо провести ув'язку розрізнених систем замовника в єдину структуровану систему управління підприємством. Маючи великий досвід в обслуговуванні систем автоматики, ми готові виробляти супровід і модернізацію не тільки розроблених нами систем, але і взяти на себе відповідальність за забезпечення працездатності будь-якого обладнання замовника.

АСУТП, розроблені компанією «СТЛ-ГРУПП», дозволять замовнику:

  • знизити енерговитрати;

  • зменшити експлуатаційні витрати;

  • звести до мінімуму вплив людського фактора;

  • підвищити ефективність виробництва;

  • збільшити продуктивність;

  • поліпшити якість продукції.

Фотографії реалізованих нами проектів

РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ

Наше підприємство займається розробкою програм для систем автоматики на базі контролерів SIEMENS, розробкою систем людино-машинного інтерфейсу (HMI) на базі панелей оператора фірм SIEMENS і FUJI. Також можливо проводити модернізацію обладнання замовника, замінюючи застарілі і зняті з виробництва панелі оператора на більш сучасні. При цьому, в разі відсутності вихідних кодів програм для панелей у замовника, наше підприємство має досвід проведення реверс - інжинірингу керуючої програми контролера, в подальшому використовується для розробки програмного забезпечення нової панелі оператора. За бажанням замовника, ми виробляємо розробку систем візуалізації для операторів на базі персонального комп'ютера з використанням SCADA систем SIEMENS, зі збереженням всіх необхідних змінних процесу, системних і аварійних подій у вигляді архіву. Доступ до архівувати даними можливий в будь-який момент часу. На базі панелей фірми FUJI можливо розробляти системи HMI для контролерів більше 15 фірм виробників промислового устаткування, представлених на ринку.

Фотографії реалізованих нами проектів

КИЇВ ВУЛ. ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, 21, ОФІС 314

+38 098 383-2-383 (VIBER)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Авторські права 2019 © СТЛ-ГРУПП - Засоби автоматизації та регулювання, клапани, приводи, запірна арматура. Усі права захищені.
Засоби автоматизації і регулювання, клапани, приводи, запірна арматура