+38 (098) 383-2-383; +38 (044) 383-2-383; info@stl-grupp.com

Засоби автоматизацii

    

   SP Манометри для гомогенізатора                           OM Cанітарні манометри           

 

Інструменти, призначені для використання на санітарно-гігієнічних, харчових і фармацевтичних підприємствах і виготовлені відповідно до положень регламенту 74-06 3-A (Санітарні стандарти Inc.). Вони підходять для процедур очищення CIP / SIP з температурою до 140 ° C і можуть бути стерилізовані в автоклаві з температурою до 150 ° C. Для полегшення операцій очищення ступінь чистоти деталей, що контактують з технологічною рідиною, досягає 0,38 мкм відповідно до ASME BPE SF4, також на звареному шві.

 

EE300Ex

EE300Ex

 

Датчик вологості та температури для іскробезпечних використань.

Вимірювання вологості та температури у вибухонебезпечних дмісцях для газу та пилу. Він відповідає європейським класифікаціям (ATEX), Міжнародна (IECEx) та США / Канада (FM).

EE33

EE33

 

Промисловий передавач вологостi та температури для вологостi та забруднення середовища

Висока точність вимірювання відносної вологості, температури та точки роси навіть при підвищеній вологості, близькій до конденсації або при високому хімічному навантаженні.

EE576

EE576

 

 

Мініатюрний датчик для вимірювання низької швидкості повітря.

Компактний датчик швидкості повітря серії ЕЕ576 розроблений спеціально для вимірювання низької швидкості повітряних потоків.

 

                                                                   
Авторські права 2019 © СТЛ-ГРУПП - Засоби автоматизації та регулювання, клапани, приводи, запірна арматура. Усі права захищені.
Засоби автоматизації і регулювання, клапани, приводи, запірна арматура