+38 (098) 383-2-383; +38 (044) 383-2-383; info@stl-grupp.com

Продукція компанії BAGGI

logo baggi

Baggi® пропонує свій досвід і краще обслуговування понад 50 років для клієнтів в області промислових вимірювань для управління фізико-хімічними властивостями (вимір, контроль, регулювання і реєстрація даних) для всіх типів рідин (гази, рідина-тверде тіло і пар).
Компанія в основному працює на території Італії, але також розробила численні установки по всьому світу і має можливість спілкуватися з клієнтами англійською, французькою, німецькою, іспанською мовами. Baggi® здатна забезпечити підтримку по всій країні і на міжнародному рівні як для продажу, так і для надання технічної допомоги.

Основною метою компанії є клієнт - гнучкий підхід і тісна співпраця з замовником.

Сервіс ® Baggi® являє собою набір послуг, які зосереджують свою увагу на реалізації проектів для конкретного замовника і визначення найбільш відповідного рішення для його потреб, що стало можливим завдяки багаторічному досвіду роботи в галузі промислової апаратури. Якість, надійність і досвід – це фактори, які є загальними для всіх рішень «Baggi® ®Сервіс», щоб мати з одного джерела комплексну сервісну підтримку для будь-якого виду запиту.

Від проектування до виробництва, обслуговування і навчання, Baggi® працює у співпраці з клієнтом, щоб визначити його реальні потреби.
Завдяки досвіду, динамічному та гнучкому підходу, а також постійній увазі до нових технологій, компанія в змозі забезпечити безліч послуг, таких як проектування, продаж і технічна підтримка (монтаж, налагодження, планові і позапланові обслуговування, послуги з ремонту, калібрування та сертифікації, пов'язаних з SIT DKD - NAMAS - СИРА -NIST - НМІ).
Ця діяльність здійснюється відповідно до ISO9001 і відповідно до правил техніки безпеки (Постанова № 626), завершення всіх заходів для досягнення загальної якості продажів + сервіс.
Доступні Сертифікати якості та відповідності (Baggi® ® - ISO 9001 - CE) для виконання в небезпечних зонах (ATEX - FM - CSA).

Компанія СТЛ-ГРУПП офіційний дистриб'ютор BAGGI в Україні

LETAS612220AR0 STL GROUP LLC01 00

Детальна інформація на сайті: www.baggi.co.ua
Авторські права 2019 © СТЛ-ГРУПП - Засоби автоматизації та регулювання, клапани, приводи, запірна арматура. Усі права захищені.
Засоби автоматизації і регулювання, клапани, приводи, запірна арматура